Nauka jazdy poznańRaty 50zł/mc  
  promocje cenniknasza kadrazapisysystem ratalnykontakt  
    Gadu-Gadu: 3792615   
Nauka Jazdy Poznań

Prawo Jazdy Poznań

Szkolenia

Fotogaleria


Firma partnerem POZnań przyciąga najlepszych
Sponsorujemy poznańskie Juwenalia 2012
Firma polecana przez
Fundację UAM
Raty 50zł/mc
z Credit Agricole
Szkolenia
z pierwszej pomocy
Honorujemy karty EURO<26
Honorujemy karty ISIC
Honorujemy Kartę Rodziny Dużej Poznań
Mieszkania Poznań


Ubezpieczenia OC samochodu

Szkolenia teoretyczne odbywają się na ul. ks. Jakuba Wujka 15/17 (róg ul. Przemysłowej, niedaleko Dworca PKS i PKP) w Sali Wykładowej firmy ZDAJPRAWKO.PL dwa razy w tygodniu w 4 grupach:

- poniedziałki i środy, od 1700 do 1900 i od 1900 do 2100
- wtorki i czwartki, od 1800 do 2000 i od 2000 do 2200

Uwaga!!! Istnieje możliwość łączenia dowolnych grup wykładowych np. poniedziałek i czwartek po ustaleniu programu wykładów w biurze.

MaszPrawko! Zacznij jeździć!

Godziny części praktycznej - jazdy ustalamy indywidualnie dla każdego uczestnika kursu, jazdy zaczynamy i kończymy w miejscu wyznaczonym przez klienta. Istnieje także możliwość wyboru ulubionego instruktora. Szkolenia praktyczne odbywają się od godz. 7 do 22 przez 7 dni w tygodniu. Jazdy praktyczne prowadzi 15 sympatycznych i kompetentnych instruktorów na 7 samochodach Kia Rio 2018.

Oferta ta jest przeznaczona dla osób, które mają prawo jazdy lub są przed egzaminem państwowym, jednak nie potrafią się przełamać i usiąść za potocznym "kółkiem" kierownicy, oraz dla osób, które potrafią jeździć samochodem, jednak mimo to czujących sie w ruchu miejskim niepewnie, oraz dla wszystkich innych, którzy pragną doszkolić swoją technikę jazdy. W ramach tej usługi oferujemy Państwu zajęcia z teorii i jazdy doszkalające, lub tylko same jazdy doszkalające według Państwa potrzeb z młodymi i sympatycznymi instruktorami, którzy zapewnią Państwu wysokie standardy szkolenia.

Cena jazdy doszkalającej B:
- 1-5 godz. - 60 zł
- 6 i więcej godz. - 55 zł

Proszę spróbować swoich sił na drodze i nie bać się jazdy samochodem. Zapraszamy na jazdy z firmą ZDAJPRAWKO.PL.

Statystyki